Gelin El Buketi Modellerinde Kış Trendleri

Kategoriler: Gelin El Çiçeği

Yılın hangi döneminde evlenirseniz evlenin, gelinliğinizi ve sizi simgeleyecek bir gelin buketi yaprırabileceğinize emin olabilirsiniz! Yeter ki her çiçeğin bir mevsimi olduğunu unutmayın.

Kış düğünlerinde gelinler çiçek problemi seçiminde kararsız kalırlar. Ancak bilinenin aksine kış mevsiminde çiçekler taze ve çeşit olarak oldukça çoktur.

Kış gelinlerine özel gelin el çiçeği alternatifleri…
(Aralık-Ocak-Şubat)

Nergis Zambağı: Sarının en canlı tonlarına sahip olan nergisler sade gelinler için son derece ideal bir seçimdir. Düğün mekanında da kullanılabilen bu çiçekler kokusuyla da gün boyu etkisini kaybetmezler.

Frezya: Frezyalar ne kadar koyu renkte olursa, kokuları da o kadar etkileyici olur. Birkaç rengi bir arada kullanarak, aranje edilen el buketleri tüm kış gelinlerinin tercihi olabilir.

Orkide: Beyaz, fuşya ve morun canlılığını taşıyan orkideler asil gelinlerin ve şık düğün mekanlarının en çarpıcı detayı olacaktır.

Gül: Hemen hemen bütün bir yıl boyunca tazeliğini koruyan güller çeşitli renk seçenekleriyle kış gelinleri için oldukça şık bir tamamlayıcıdır.

Ya da… Kış gelinleri lilyum ve karizantem ile gelinliklerini tamamlayacak el buketleri yaptırabilirler.

gelin-el-buketi-modelleri-ve-gelin-el-cicegi-modelleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *