Gelin-Damat Annelerinin Kıyafet Seçimi

Gelin-Damat-Annelerinin Kıyafet Seçimi

Özel Kişiler Özel Giyinir

Gelin ve damadın annesi çocuklarının düğününde en önemli rollere sahiptir. Yani eğer kızınız ya da oğlunuz yakında “evet” demeye hazırlanıyorsa, muhtemel her hafta sonunuzu bu özel günde giyebileceğiniz harika kıyafeti arayarak geçiriyorsunuz demektir.

Eğer kiloluysanız, içinde kendinizi rahat ve mutlu hissedebileceğiniz bir kıyafet bulmak gerçekten zor olabilir ama imkansız değil. Kilolu hanımlar için, ince kumaşlar yerine kalın, tok kumaşlar seçilmesi gerekir. Ayrıca şatafatlı olmayan ve dikkat çekmeyen desenleri olan veya düz renkli elbiseler bu tip hanımlar için daha uygun.Bununla birlikte eğer ceket giymek istemiyor ancak yine de omuzlarınızı veya kollarınızı biraz kapatmak istiyorsanız, o zaman bolero kullanmak da iyi bir seçenek. Böylece hem amacınıza ulaşır hem de fazla resmi görünmemiş olursunuz. Uzun kollu elbiseler de gayet şık seçimlerdir.

Düz renkler, hafif desenler ve kalın-tok kumaşlar sizin için en ideal tercih; dikkat çeken desenler, çıplak kollar ve vücuda yapışan kumaşlardan ise mutlaka uzak durun. İyi yanlarınızı vurgulayıp, sorunlu yerlerinizi sakladığınızda harika görünmemek için hiç bir sebebiniz olamaz. Kendinizi rahat hissetmek adına da asla modası geçmiş kıyafetler giyinmeyin!

Gelin-Damat-Annelerinin-Kıyafet-Seçimi

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *