Gelin Çiçeğinizi Kendiniz Aranje Edebilirsiniz

Kategoriler: Gelin El Çiçeği

gelin-buketi

Hem Hesaplı Hem Gösterişli Gelin Buketleri

Hayranlık uyandıracak çiçeklere giden en kolay yol, hesaplı çiçekleri alışılmadık biçimlerde aranje etmektir. Örneğin tek başına kullanılan karanfiller sıkıcı olabilir ama farklı renk bloklarıyla aranje edildiklerinde nefes kesici bir hale dönüşebilir.

Gelinlerin düğünlerinin kendi kişiliklerini yansıtmasını istemelerinden daha doğal ne olabilir ki? Özellikle de gelin çiçeği konusunda….

Mevsime uygun  çiçekler genellikle daha ucuz olurlar. Ancak bazı gül,  karanfil ve krizantem çeşitleri yılın her zamanında uygun fiyattan satılırlar. Ayrıca eğer bahçeniz varsa, planlarınızı önceden yapabilir ve aranjmanlarınızda kendi yetiştirdiğiniz çiçek, yaprak ve hatta otları da kullanabilirsiniz. Bu size gelin çiçeğinize kendinizden bir şeyler katma fırsatı verir.

Büyük bir fikri ucuza mal etmeye çalışarak hiç bir zaman istediğiniz sonuca ulaşamazsınız. Bir şeyi öylesine çıkarmaktan ziyade kaliteye önem vermelisiniz. Gelin buketi gibi önemli aranjmanlarınızın yapımı için bir profesyonelden yardım almanızı önersek de, iki-üç tane zambak veya orkide kullanmak da şık ve zarif bir çözüm olabilir.

gelin-el-çiçeği

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *