GELİN BAŞI MODELLERİ

GELİN BAŞI MODELLERİ

Gelin saç modelleri yani kuaförlerin diliyle “gelin başı”. Abiyenin ötesinde sizin isteğinize kalmış her şekil olabilir. Ancak sizlere tavsiyemiz düğününüzü yaptığınız mevsim, gelinlik modeliniz ve düğün mekanınıza göre yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ortama daha uyumlu ve hakim olursunuz.

YAZ DÜĞÜNLERİ (AKŞAM AÇIK HAVA)
Yazın akşam saatlerinde düğün yapmak daha uygundur . Yaz sıcağının akşam üstü biraz daha düştüğü saatlerde. Tabi ki açık hava da olması çok daha güzeldir. Akşam düğünleri için sizlere tavsiyemiz dalgalı dağınık topuz, bukle bukle hafif yanlardan toplanmış modeller ya da fön çekilmiş dağınık saçlar düğün konseptinize çok uygun olacaktır.

KIŞ DÜĞÜNLERİ (KAPALI ALAN)
Kışın kapalı salonlarda yapıyorsanız düğününüzü sizin için tavsiyemiz yüksek topuzlar, yukarıdan toplanmış düz fönlü saç modelleri kışa aylarında uygun olacaktır.

İLKBAHAR DÜĞÜNLERİ (GÜNDÜZ AÇIK HAVA)
İlkbaharda yapılan kır düğünlerinin keyfi bir başka olur havaın hafif hafif ısınması, çiçeklerin yeni yeni açma dönemi… İşte bu mevsimde sisin için öenerimiz saçlarınızı dağınık bırakmanız ya da çok hafif toplamanız bukleler omuzlarınızdan bırakın dökülsün. Eğer toplu bir model isterseniz ve alnınız geniş ise size gür kahkür modelleri ile topuz tavsiye ediyoruz.

SONBAHAR DÜĞÜNLERİ
Sonbaharda havanın durumuna göre açık ya da kapalı mekan düğünleri düşünülebilir. Bu mevsimde yine size hafif toplu modeller tavsiye ediyoruz. Önlerden toplanmış ancak arkada bırakılmış saçlar bu mevsim için uygun olacaktır.

GELİN SAÇ MODELLERİ

YAZ DÜĞÜNLERİ İÇİN

5a2f4d395c5a2e45871aef14r

YAZ DÜĞÜNLERİ İÇİN

topuz1

KIŞ DÜĞÜNLERİ İÇİN

gelinbasi5

KIŞ DÜĞÜNLERİ İÇİN

572e7361d552134cb149c51dr

İLKBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN

sac1

İLKBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN

sac3

SONBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN

3097522795_e78909960a

SONBAHAR DÜĞÜNLERİ İÇİN

3 Yorum Bulunuyor

  • 12 Mart 2011 | Permalink |

    çok qüselmiş

  • 12 Mart 2011 | Permalink |

    sizden Daha iyilerini beklerdim ama yanılmısım ya daha qüselleri yok mu çok kararsıım cnm? 🙂

  • 12 Mart 2011 | Permalink |

    çok ßeğendim Dewamıını DileriMM..(; Aralarında ßir tane seçtim ßile açık gißiii olanı çok teşekkürler Darısı senn başına Sedanurcumm mua muaa <3 (L) 😀

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *