Gelin Ayakkabısı Modellerinde En Yeni Trendler

Kategoriler: Gelin Ayakkabısı

Her geçen gün yeni bir ürünle karşılaşan gelin adayları biliyoruzki seçim konusunda oldukça zorluklar yaşıyorlar. Ancak seçim yapmakta en çok zorlacanağınız konu muhakkak ki gelin ayakkabılarıdır…

Gelin ayakkabılarında dikkat edilmesi gereken en önemli konu tabiki rahatlığı. Düğünün ilerleyen dakikalarında şişme ihtimali yüksek olan ayaklarınızın ağrımaması için seçiminizi yaparken ilk olarak bu konuya dikkat edin.Rahat, fazla yüksek olmayan modeller idealdir.

Ayakkabının rahatlığının yanı sıra topuğu, modeli, rengi ve stili de oldukça önemli. Öncelikle gelinliğiniz ile bir bütünlük sağlayabilmesi için gelinliğinizin tarzını iyi analiz etmelisiniz. Yoksa ayakkabılarınız gelinliğin altında sizi hayal kırıllığına uğratabilir.

Düğüne 2 hafta kala artık ayakkabılarınızı alabilirsiniz. Ayakkabınızın altına kaymayı önlemek için hazır satılan bantlardan alıp yapıştırabilirsiniz. Gelinliğin altından ayakkabılarınız gözükmüyorsa yanınıza yedek ayakkabı almanızı öneririz. Beyaz bir lastik ayakkabı veya ortopodik terlikler gece boyunca rahatça dans pistinde kalmanızı sağlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *