Gelin Ayakkabısı Gelinliğin Güzelliğini ve Şıklığını Tamamlıyor

Kategoriler: Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabınızı Aceleye Getirmeyin

Dünyaca ünlü markaların vitrinleri birbirinden şık modellerle göz kamaştırıyor. Siz de tamamen size özel modellerle, gelinliğinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

İnsanın anatomisindeki en hassas yerlerden bir tanesi de ayaklar ve onun hayat arkadaşı ayakkabılar. Bu sebepten dolayı konu gelin ayakkabısı olunca biraz düşünün, gündelik olmadığı için alelacele alınıp modeline uydurulmaya çalışılıyor.

Bedeninize tam gelen ayakkabıgelinliğinize uydu diye hemen almayın, aldığınız zaman akşam saatlerinde olsun, akşama kadar ayakta olduğunuzdan gün içinde ayaklar şişmeye bağlıyacak düğün gününü göz önüne aldığımızdan hareketli ve sürekli telaştan ayakta olacaksınız. Akşama doğru ayakkabıyı aldığınız zaman aynı hesaba gelecek ve ayak sıkmasına karşı ilk önlemimiz bu olacaktır.

Gelin ayakkabıları da en az gelnlik kadar önem taşıyor. Çünkü ayakkabılar gelinliğin güzelliğini ve şıklığını tamamlıyor. Üstelik düğün günü başrolde olan gelinin rahatlığı açısından da ayakkabıların ciddiye alınması gerekiyor. “Nasıl olsa gelinliğim çok uzun, altından ayakkabılarım görünmez” diye düşünerek ayakkabı seçimini aceleye getirmeyin. Gelinliğiniz ne kadar uzun olursa olsun, yürürken ya da dans ederken ayakkabılarınız görünür. Bu yüzden şık bir ayakkabı seçmeye özen gösterin.

1 Yorum Bulunuyor

  • ayakkabicisi neresi
    24 Nisan 2012 | Permalink |

    Ay canım tamam herşey güzelde bu ayakkabıları nereden alabilirim. resimdekiler çok hoşuma gitti?!?!

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *