Gelin Arabasını Süslemenin Yolları

Kategoriler: Gelin Arabası

Gelin Arabanızı Kendi Zevkinize Göre Süsleyin

Gelin arabasını süslemeyi sakın başka birine bırakmayın. Hayalinizdeki gibi olmazsa hayal kırıklığı yaşayabiliriniz.

Eğer temalı bir düğün yapıyorsanız, gelin arabası da temanın bir parçası olmalı. Düğün dekorasyonunda kullandığınız tülleri veya çiçekleri gelin arabası süslemelerinde kullanabilirsiniz. İçi helyum gazıyla dolu balonları aynalara, kapı kollarına bağlayın. Antene bağlanan uzunca bir kurdele, araba giderken, rüzgarda romantik bir şekilde süzülecektir.

Araba plakası şeklinde isminizi ve evlendiğiniz tarihi yazan bir panoyu arabanın arkasına yerleştirin. “Evlendik mutluyuz” gibi klasik evlilik anonsları yazabileceğiniz gibi, evlilikle düğünle ilgili hoş bir söz , bir deyim ya da sizi anlatan bir ifade de yazabilirsiniz.

Birçok araba yüzeyinin altında manyetik özelliği olan bir metal parçası vardır. Tabaka halinde magnetler ya da mıktanıs parçaları alın ve bunların üzerine dilediğiniz süsü yapıştırın. Mesela küçük kelebek ve çiçek süsleriyle bahar havasını gelin arabanızda estirebilirsiniz.

Arabanın camına güzel sözler yazmak istiyorsanız bir parça sabun işinizi görür. Daha çarpıcı bir hava yaratmak için suyla yıkanan keçeli uçlu kalemleri de kullanabilirsiniz.

Yılbaşı ağacı süslemelerinde kullanılan simlerden alın ve bagaj kapağından sarkacak şekilde kapağın içine tutturun. Gelin buketinizden bir tanede arabanın ön kısmına bağlayabilirisiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *