Farklı Tasarımlar Kullanılan Gelin Arabaları

Kategoriler: Gelin Arabası

Bal Kabağına Dönüşmeyecek Gelin Arabaları

Düğün gününüzle ilgili pek çok detayı halletmek üzeresiniz. Peki sizi taşıyacak araba konusunda bir fikriniz var mı?

V e o özel soru soruluyor, içten bir evet ile hikayeniz başlıyor. Mekan seçimi dekorasyon, müzik organizasyonu, davetliler derken yoğun bir tempoya giriyorsunuz ve yaşayacağınız heyecanı bile bu yoğunlukta  unutuyorsunuz. Düğün hazırlıklarından keyif alırken bir o kadar zorlanıyorsunuz. Genel olarak geri plana attığınız bir şeyse son dakika karşınıza çıkıyor: Gelin arabanız!

Biliyoruz bu hikayede saatler gece yarısını vurduğunda, bal kabağına dönüşmeyecek arabanız ve siz de prensinizden ayrılıp kaybolmayacaksınız. Benzersiz kusursuz  ve her ayrıntısıyla hatırlanacak bir düğün yaşamak ve yaşatmak istediğiniz bu özel güne yepyeni ve farklı tasarımlar kullanılan araçlar  ile girin!

Gelin arabasının düğünün diğer detaylarıyla uyum içinde olması gerekiyor. Kullanılan malzemelere gelince… Aracınızdan daha sonra kolayca çıkarılabilen  ve aracınıza zarar vermeyen özel malzemeler kullanılıyor araba süslemesinde Size arabanızı huzur içinde teslim etmek kalıyor.

 

Verdiğiniz karar ile birlikte araç üzerine yapıştırılacak resimler basılıyor, gerekli diğer malzemeler hazırlanıyor ve sizin tercihinize göre düğün günü ya da düğünden önce araç üzerine uygulanıyor.Araç üzerine uygulanan bu resimler yağşlı havalarda zarar görmüyor ve düğün günü sonrasında  oluşan kirlilik yıkanarak temizlenebiliyor. Böylece düğün günü geçmiş olsa da ister papatyalarla ister kalplerle ister çizgi film karakterleriyle süslü bu keyifli yolculuğu dilidiğinizce yaşayabiliyorsunuz!

Arabanız boyanıyor diye paniğe kapılmayın. Kolay temizlendiğini bilin yeter.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *