Evlilik Dünyası Akay Defilesiyle Açıldı

Her gelinin rüyasını süsleyen AKAY ve erkeklerin vazgeçilmez markası DAMAT, özel bir defilede en şık gelinlik ve damatlıklarıyla muhteşem bir organizasyonda buluştu.
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, bu yıl 7.’si düzenlenen Evlilik Dünyası ’09 Evlilik Hazırlıkları Fuarı, Türkiye’nin en seçkin gelinlik markası olan AKAY’ıngerçekleştirdiği açılış defilesi ile başladı.
Topmodel Tülin Şahin’in baş manken olarak katıldığı defilede, yerli ve yabancı mankenler de ünlü modele eşlik etti. Cemiyet, moda ve basın dünyasından birçok davetlinin de hazır bulunduğu defileye özellikle evlenecek çiftlerin ilgisi yoğun oldu.
Asalet ve zarafeti, romantik dokunuşlar ile birleştiren Akay, özgün tasarımlarıyla Akay 2009 gelinlik koleksiyonunu konukların beğenisine sunarak sektördeki liderliğini bir kez daha ispatlamış oldu. Yeni sezonun “Elegance” ve “Simple Luxury” koleksiyonlarından seçilen 36 farklı gelinlik modelinin sergilendiği defile, Sertaç Delibaş’ın Akay için tasarladığı ayakkabı modelleri ile sunuldu. Sektörün lideri DAMAT firması ise Barok döneminden esinlenerek hazırladığı 2009 Damat Ceremony koleksiyonunun en özel smokin ve damatlıklarıyla bu muhteşem defilede AKAY’a eşlik etti.
Her geçen gün kendini yenileyen ve evlilik hazırlığındaki gelin adaylarına daha fazla alternatif sunan Akay Gelinlik, gerçekleşen yeni sezon sunumu ile adından uzun süre söz ettireceğe benziyor. Defilenin koreografisi İlke Kılıç, müzikleri Gökçe Özucoşkun tarafından gerçekleştirildi.

evlilikdunyasiakay6

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *