“Evlilik Dünyası 2010” Evlilik Hazırlıkları Fuarı

evlilik-dunyasi-fuari

Türkiye’nin en büyük ve en görkemli evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası, 5 – 8 Şubat 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 8. kez düzenlenecek.

Evlilik sektöründe faaliyet gösteren, konusunda önder 200 firmayı bir araya toplayan fuar, her yıl evliliğe adım atacak 33.000 çifte rehberlik ediyor.

Önümüzdeki yıl fuar yine birbirinden şık etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her geçen yıl daha da büyüyen evlilik sektöründe fuarın; trendlerin çıkış noktası olması, yılın gelinlik modasının ilk görüldüğü yer olması, tüm sektörü bir araya toplayıp rekabet ve kaliteyi arttırması vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

Evlilik hazırlığı yapan çiftler düğün mekânlarından ev dekorasyonuna, takı-pırlantadan davetiyeye, balayı seçeneklerinden dVüğün pastasına kadar birçok farklı alanda, tüm ihtiyaçlarına bu fuarda ulaşma şansı buluyor. Çiftlere ve ailelerine olduğu kadar sektöre de hizmet veren, firmalara ışık tutan fuar, sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir sektör haline gelmesinde bir kez daha lokomotif rol üstlenecek.

Her yıl büyük bir heyecanla ve coşkuyla çalışmalarına başladığımız fuarın bu yılki konsepti “Geçmişten Günümüze İstanbul Gelinleri”…

www.evlilikfuari.com

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *