Etkileyici Düğün İçin Olması Gerekenler…

Etkileyici Bir Giriş Yapmak

Misafirlerinizi sıkıcı bir sıraya girdirip ellerinde sıkıcı içeceklerle tek tek düğün alanına almayı herhalde düşünmüyorsunuz? Kesinlikle bundan daha iyisini yapabilirsiniz. Davetliler düğünün yapılacağı alana vardıklarında herşeyden önce dekorasyondan çok etkilenmeliler. Misafirlerinizi alışılmadık bir şekilde karşılamaya ne derisniz? İnsan şeklinde heykeller, dansçılar, Venedik maskeli adamlar, tepsiyle kokteyl ikram eden uzaylı adamlar? Çılgınca şeyler yapabilirsiniz.

  • Hoş geldiniz partisi düzenleyin ve bu partide ünlülere benzeyen kişiler servis yapsın.
  • Bir resim alanı oluşturun ve fotoğrafçıları oraya yönlendirinn. Böylece misafirler içeri girerken patlayan flaşlardan kendilerini bir film yıldızı gibi hissedecekler. Hatta neden kırmızı halı sermiyorsunuz? Arabaların yanaştığı yere bir kırmızı kostümüyle vale ayarlıyabilirsiniz. Ayrıca Kadife perde de kullanıp önünde yine kırmızı kostümlü birini görevlendirip konuk listesinde olup olmadıklarını kontrol edebilir. Bu çok özel olacaktır.
  • Bekleme alanında bir koridor varsa çocukluk resimleriniz ve hatta anne babalarınızın evlilik resimleri ile süsleyebilirsiniz.
  • Misafirlerniz yerine oturduğunda yemek müziği başlamalıdır.

gelin-damat

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *