English Home’a Uğramadan Çeyizim Tamam Demeyin!

English-Home-2012-2013

English Home 2012-2013 Koleksiyonu

Evlilik hazırlıklarını tam sürat devam ettiren gelin adayları için, English Home  porselen takımları, yatak örtüleri, havlu-bornoz setleri, banyo aksesuarları ve daha aklınıza gelebilecek her tür ev ürünleri birbirinden şık tasarımlarıyla çeyizleri şenlendiriyor.

English-Home-2012-2013

Şıklığın ayrıntılarda gizli olduğunu düşünen, evinde sadelikten yana olanlar için English Home’un her mevsim farklı konseptte hazırladığı ev tekstil ürünleri şimdi de çeyiz hazırlayan gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

English-Home-2012-2013

Yatak örtüleri, nevresim takımları, banyo ve mutfak ürünleri, kırlent ve yastıklar, perdeler, porselen ürünler ve evinizin tüm tekstil ihtiyaçları için English Home mağazalarına mutlaka uğrayın, birbirinden şık ve kullanışlı ürünleriyle evinizin ve çeyizinizin havasını değiştirin.

English-Home-2012-2013

Sofraların vazgeçilmezi porselen takımları ve banyo aksesuarları, evlenecek olanları ve evini yenileyenleri English Home‘a çağırıyor. Çay saatinize eşlik edecek beyaz ve çiçek temalı fincanlar, dostlarınızla keyifli yemekler yiyeceğiniz şık porselen takımları English Home’un öne çıkan tasarımlarından.

English-Home-2012-2013-(3)

Çeyiz hazırlarken ihtiyacınız olan nevresim, yatak örtüsü, halı, perde ve daha fazla alternatifleri bulabileceğiniz English Home, farklılık arayan herkesi mağazalarına davet ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *