Ekranların Güler Yüzlü Sunucusu Evlendi

Oylum-Talu

Prenses Kate’in Gelinliğinden İlham Aldı

Ünlü sunucu Oylum Talu, dün akşam Methi Bengisu ile Les Ottomans Hotel’de yapılan düğününle hayatını birleştirdi.

Oylum Talu ve Methi Bengisu’nun Les Ottomans’da yapılan düğününe küçük bir davetli grubu katıldı. En mutlu gününde Oylum Talu’yu yakın dostları yalnız bırakmadı. Ünlü sunucu Esra Erol ve eşi Ali Özbir, Tv 8 Programlar Direktörü Hande Ertekin Tümen gibi isimler düğündeki davetliler arasındaydı.

Ekranların güzel ismi Oylum Talu, özel dikim gelinliği için ünlü modacı Yıldırım Mayruk’un kapısını çaldı. Prens William ile evlendiği düğün törenine saten ve dantel karışımı gelinliğiyle damga vuran Prenses Kate Middleton, Talu’nun da gelinlik hayallerine ilham verdi. Güzel sunucu, Mayruk’tan geçtiğimiz Nisan’da evlenen Prenses Kate’in gelinliğinin birebir aynısını dikmesini istedi. Oylum Talu, duvağın ise Prenses Kate’in 2 metre 70 santimlik duvağından daha kısa olmasını talep etti.

Oylum-Talu-Düğün

Oylum Talu‘nun kınası da düğünden on gün kadar önce Suzan Kardeş’in sahne aldığı bir mekanda yapıldı.
Aile arasında yapılan kına eğlencesine ünlü sunucu Esra Erol’da katıldı. Balkan ezgileri ve Suzan Kardeş ile başlayan kına gecesi, sazlı-sözlü dansözlü bir biçimde devam etti. Sıra gelin Oylum Talu‘ya kına yakılmaya geldiğinde ise ilginç görüntüler yaşandı. Geleneklere göre geline kına yakılırken söylenen ”Yüksek yüksek tepelere” adlı ezgiler ile ağlamayan Talu için önce annesi sonrada Suzan Kardeş devreye girdi. Gözyaşları bir türlü akmayan Oylum Talu ”mutlu günümde beni ağlatmaya çalışıyorsunuz. Aşk olsun” esprisi ile etrafındakilere takıldı.

Oylum-Talu-Kına

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *