Duvak Kaç Kat Olmalı?

Duvak Kaç Kat Olmalı

Kat Kat Duvak Modelleri

Duvak seçiminizi gelinliğinize göre belirlemelisiniz. Tek, çift ya da üç katlı duvak modellerinden hangisi gelinliğinize uyar hangisi uymaz?

Sofistike bir gelinlik için tek katlı duvak uygun olabilir. Ancak daha romantik bir gelinlikle kullanacaksanız en az iki katlı duvak takmanız daha doğru. Klasik gelinlikler için genellikle önerilen iki ya da üç katlı duvaklar. Ancak çok uzun kuyruklu, katedral tipi bir gelinlik tercih ettiyseniz upuzun ve tek katlı bir duvak daha çok yakışacaktır.

Duvak-Kaç-Kat-Olmalı

Gelinlerin dikkat etmesi gereken çok önemli bir ayrıntı daha var. Çok katlı duvak kullanacak gelinlerin saçları çok sade olmalıdır. Dağınık topuz, yarım topuz gibi saç modelleri ve uçuk saç tasarımları iki ve üç kat duvaklar için hiç de uygun değildir. Ancak tek katlı duvak kullanacaksanız saç modeliniz konusunda daha özgür olabilirsiniz. Hatta saçlarınızı açık bırakabilir, büyük buklelerin duvağa karışmasına izin verebilirsiniz. Tek katlı ve uzun bir duvağa ek olarak saçlarınızı bir taçla süsleyebilirsiniz. Üstelik bu taç çiçeklerden yapıldıysa geline bohem bir hava da verecektir.

Duvak-Kaç-Kat-Olmalı

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *