DÜNYANIN EN İYİ BALAYI YATAKLARI

DÜNYANIN EN İYİ BALAYI YATAKLARI

Okumak, çalışmak, kestirmek, geç saatte bir film izlemek ve ya sevgilinizle vakit geçirmek…Hangi yataklar hangi amaçlar için daha rahattır unuttuysanız bu haberimiz tam size göre. Bahsedeceğimiz otellerin bu yatakları o kadar değişik özelliklere sahip ki tatilinizde onların içinden çıkmamanız olası. Uyarmadı demeyin!

fft1_mf1883

Taç Mahal manzarasına kim “hayır” diyebilir?

Hindistan’ın tanınmış otellerinden Oberoi Amarvilas’da güneşin, kutsal Taç Mahal’ın üzerinde yarattığı muhteşem görüntülere şahit olabilirsiniz. Bunun yetmeyeceğini düşünenler için ise tek tavsiye ‘uyumayın!’ olabilir.

fft1_mf1878

Harikalar diyarına girmek için tek bir donukuş yeterli…

Derin nefes alın. Çünkü bu odada yatağınızdan çıkmadan bütün ışıkları kontrol edebiliyor, radyo dinleyeiliyor, televiyon izleyebiliyor, dvd player’ı açabiliyor, fax makinesine bağlanabiliyor, internete girebiliyor, alarm ve kilmayı çalıştırabiliyorsunuz. Küçük bir ayrıntı ama odanızın kapısındaki ‘rahatsız edilmek istemiyorum’ yazısının ışığını da bu yataktan kontrol etmek mümkün. Chicago’nun merkezindeki Peninsula Chicago Otel’in deluxe suitleri yataktan çıkmayı pek sevmeyenler için…

fft1_mf1881

Tertemiz bir hava ve muhteşem bir manzarayla uyanın

Oyuncak ayınızı evde bırakıp gerçek vahşi yaşamın içine girmeye ne dersiniz? Kenya’da bulunan Loisaba Wilderness’ın bu özel yatakları, size uzandığınız yerden Ewaso Nyiro Nehri’ni görme şansı tanıyor. Bu da yetmezmiş gibi her an aşağıdan geçen fil, hipopotam, bufalo, zebra ve çitaları gözlemleme imkanınız var.

fft1_mf1884

Kapalı alanda cenneti yaşayın

Paris’deki One By The Five Otel’in tek suit odası tam bir dizayn harikası. Zemine değmeyen bu yatakta bütün bir gece yukarıda olacaksınız. Yüksek teknolojini kullanıldığı otelde, yatak üzerinden kontrol edilebilen televizyon ve webcam bulunuyor. Yerden yukarıda oluşu ve oda içi dizaynın da etkisiyle cennetteymişsiniz hissini yaşamak hiç de zor değil.

fft1_mf1888

Dünyanın en yüksek otel odasından aşağıya bakmak büyük bir ayrıcalık olabilir

Park Hyatt Shanghai, 88. kattaki odalarında tarif edilemez görüntüleri ayağınıza getiriyor. Otelin sofistike dekorunun içerisinden aşağıda bulunan kaotik şehre bakmak ilginç bir deneyim.

fft1_mf1889

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *