Dünyadan Balayı Otellerine Örnekler

Dünyada-ki-Balayı-Otelleri

Romantizmin Doruğuna Çıkacağınız Balayı Otelleri

Evliliğinizin ilk günlerini dünyanın en romantik otellerinde geçirip, aşkınızı pekiştirmeye ne dersiniz?

Fazla söze gerek yok Paris dünyanın bir numaralı aşıklar şehri.. Gün batımında Sen nehri kıyısında yürümek, Fransız bahçelerinde el ele dolaşmak, Marais bölgesinin dar , insanı içine çeken, capcanlı sokaklarında gezinmek, kafelerinde oturmak Paris’i ziyaret sırasında yapılacaklardan sadece birkaçı. Her bir zerresinden aşk ve romantizm fışkıran bu şehirde kalmak için Le Meurice en iyi seçeneklerden biri.

Le-Meurice-Otel

Göz alabildiğine yemyeşil, kuş sesleri ile dolu bir bahçede çimenlere yatmak, Fransa’nın köylerinden gelen taptaze peynir ve ev yapımı reçellerle kahvaltı etmek, üzüm bağlarında dolaşmak size cazip geliyorsa Paris’e trenle sadece 45 dakikalık mesafede bulunan Reims şehrindeki Chateau Les Crayeres’de konaklayın.

Kasbah Tamadot Fransa

Dapdaracık esrarlı sokakları, sevecen insanları, ürkütücü dev kapıların ardındaki muhteşem restoranları ile Atlas dağlarının eteğinde bulunan bu şehir insanı hemen baştan çıkarıyor.
Bu zıtlıklar başınızı döndürdüyse baş başa kalmak için Kasbah Tamadot biçilmiş kaftan. Şehre 45 dakika uzakta bulunan Kasbah Tamadot, Atlas dağlarının eteğinde, Berberi köylerine bakan bir yamacın başına konumlanmış.

Ca Maria Adele

Venedik kanalları, köprüleri, gondolları, sürekli kaybolduğunuz daracık sokakları, sarayları ile dünyanın en romantik şehri galiba. Ca Maria Adele ise Venedik’in tam ortasında olmasına rağmen sanki saklanmak istercesine ufacık bir kanalın kıyısında. San Marco meydanından karşıya baktığınızda görünen ihtişamlı Santa Maria della Salute kilisesinin hemen yanında, fazla kalabalıkların olmadığı Dorsuduro bölgesinde. Her biri ayrı temada ve birbirinden tamamen farklı döşenmiş 12 tane odaya sahip.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *