Düğününüz Mükemmel Olacak

Kategoriler: Düğün

Aman Eksik Bir Şey Kalmasın!

Düğün çok detaylı ve çok daha fazla özen gösterilmesi gereken bir etkinliktir. İnsanlar ömür de bir kez yapmış oldukları düğün organizasyonunu eksiksiz ve mükemmel olmasını isterler.

Bu unutulmaz olarak adlandırdığımız düğün gecesi mekan süslemesinde tek bir konsepte bağlı kalın, örneğin renklerde bebe mavisi ve beyaz kullanıyorsanız nikah masası dahil olmak üzere tüm düğün süslemesinde bu iki rengin yakın tonlarından gidin.

Tüm düğün süslemesi bir birini takip eden bir estetik zerafet görüntüsü almalı. En azından mükemmel bir düğün gecesi için düğün süsleme konsepti böyle olmalıdır.

Düğününüzde eşinizle ilk dansa kalkacağınız o an çalınacak olan düğün müziği, olabildiğince duyulmamış olsun ki düğün gecesi ilk dansa kalktığınız o an insanlara sıradan bir dans olarak görünmesin.

Düğün gecesi olabildiğince her aktiviteye bir olay ekleyin aslında biraz da mükemmel dediğimiz düğün gecesi için kural budur. Düğün pastası kesilirken veya düğününüzde ilk dansa kalktığınızda havai fişek gösterisi, düğün alanına giriş yaparken volkanlar…

Bu düğün gecesi için pek bir eksiğiniz kalmayacaktır. Bunların dışında düğünde kullanılmak üzere gelin çiçeği, masalar için çiçekli masa şamdanları, masa sandalye, nikah masası, kırmızı halı, masa süsleme, sandalye süsleme gibi aktiviteleri de atlamayın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *