DÜĞÜNE HAZIRLIKTA PRATİK YARDIMCILAR

Siz kusursuz olmasını istediğiniz düğünün ince ayrıntılarıyla ilgilenirken, diğer kişiler belirli şeyleri planlıyor olmalılar.

Damat: Damat balayını düğünmeye başlamalı. İkinizin de işten izin alması gerekecek. Acil durumlara karşı, düğün için sigorta yaptırmalı. Düğünde gerekecekteknik işlerin planını yapmalı. Örneğin; ışıklandırma, ulaşım ve gece eğlence gibi. Damadı da plan yapmaya dahil etmeyi unutmayın. Bu nihayetinde sadece sizin değil damadında düğünü.

Aile: Aileniz uçak, uçak, tren ve otobüs biletleri için yer ayırtması gereken aynı zamanda kalacak yer rezervasyonu yapacak uzaktaki akrabalarla iletişim kurmaya başlamalı. Damadın ailesi de kendi akrabalaı için aynı şeyi yapmalı. İki ailede ilgilenebilsinler ve davetiye almayacaklarla bu konuları tartışmaya girmesinler. Aileniz ve kayınvalideniz şüphesiz yardım etmekten mutlu olacaklar. O halde karışmak istemediğiniz ama onları eğlenceli gelebilecek bazı şeyleri, pasta seçimi veya çiçekler gibi, onlara devredin.

Yakın Arkadaşlar: Yakın arkadaşlarınız, kardeşler varsa sizin için bekarlığa vedanızı veya kına gecenizi planlayarak işleri hafifletebilirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *