Düğünden Önce Kendinize İyi Bakın!

Vücudunuz Gelinliğiniz İçin Hazırlanmalı

Gelinliğiniz vücudunuzun en beğenmediğiniz bölgelerini ortaya çıkaracak diye endişileniyor musunuz? Bunun için korkmanıza gerek yok . Yapmanız ve dikkat etmeniz gereken bütün bilgileri burada bulabilirsiniz.

Düğününüz için mükemmel gelinliği buldunuz, fakat vücudunuzun hoşlanmadığınız bölgelerinin gözler önüne serilmesi konusunda endişeleniyorsanız, yalnız değilsiniz. Bir çok gelin büyük günün hazırlığı için çok fazla zaman harcar ve güzellikle bütün randevularını genelde son dakikaya bırakır. Manikürü son haftaya bırakırsanız hemen halledebilirsiniz, ancak ayaklarınıza bakım yaptırmak istiyorsanız en az iki uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Herhangi bir güzellik salonundan bir uzmanla görüşebilir ve size vücut bakımından makyaj denemelerine kadar her konuda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Düğününüze haftalar kaldıysa, kendinizi şımartma dönemine çoktan girmişsiniz demektir. Bu konuyla ilgili uzmanlar tarafından geliştirilmiş bütün çözüm yollarını ve hatta onlara ek olarak son dakika müdahaleleri de dahil istediğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz. Böylece nikah dairesine ya da düğünü hazırladığınız mekana ilk adımınızı atarken kendinizi çok güzel ve bakımlı hissedersiniz.

 

Günümüzde birçok gelinlik modeli sırt dekoltesine sahip, özellikle mekana girer girmez bütün ilgiyi sırtınıza yöneltecek detaylı işlemelere. Bu yüzden detaylı işlemelere. Bu yüzden sırtınızın tamamen kusursuz görünmesi gerekiyor. Cilt tipiniz nasıl olusa olsun düğün öncesi yaşadığınız stres omuzlarınızda ve sırtınızın tam ortasında çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir. Şu sıralar hayatının en güzel gününe hazırlanan bir gelini düşünün. Sırtı için yapılması gereken bakımlardan en önemlisi detoks etkisi yapan deniz yosunu ve sirkülasyonu artıran nane özü kombinasyonunun özel masaj silindirleri ve düşük dozdaki elektrik akımlarıyla cilde verilmesidir. Bu bakım türü cildi tamamıyla yenilemesinden öte anti-bakteriyel özelliği ile ileride ciltte çıkabilecek olan lekelerin önlenmesini sağlar.

Sırtınıza uygulanması gereken bakımı evde kendi kendinize yapmayı tercih ediyorsanız, bir parfümeriye giderek orada cilt uzmanı olan biriyle konuşailir ve cildiniz için kullanmanız gereken ürünler konusunda  size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

 

Hayallerinizdeki gelinliğe sahip olduysanız, hayatınızın bu en özel gününde kambur durmak istemezsiniz. Düzenli sırt bakımı kasları güçlendirir. Ayrıca sırt masajını düzenli yoga ve plates gibi egzersizlerle de birleştiriseniz kambur durmayı bırakıp daha dik durmaya başlarsınız ve vücudunuz doğru bir duruş kazanır.

Kürek kemiği ile omuzlarınızı üst kısmının arasında kalan bölgeyi simli bronz pudra kullanarak ilgi çekici hale getirin.  Cildinizdeki lekeleri, kusurları ve hatta görünen kılcal damarları kapatıcıyla gizleyin.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *