Düğünde Saçınızı Nasıl Yaptıracağınıza Karar Verdiniz mi?

Düğün Saçı Modelinizi Seçerken Unutmamanız Gereken Noktalar

Bir gelin olarak, düğün gününüz, hayatınızdaki en önemli gün olacaktır. Böyle bir günde daha güzel görünmek istersiniz. Size uygun kıyafeti, makyajı, takıyı, ayakkabıyı, saç modelini vb seçeceksiniz. Bunların arasında, düğün saçı modelini seçmek en önemli şeylerden biridir.

Birçok kişi, düğün zamanında saç modelini ihmal eder. Ama saç modeli, düğünden önce karar vermeniz gereken önemli bir şeydir. Doğru saç modeli size olağanüstü bir görünüm verecektir.

Düğün gününüz için doğru saç modeline karar vermek büyük bir sorun değildir.  Saç modelinizi bazı basit önerilere uyarak seçebilirsiniz.

İlk olarak, saç modelinizi, değişik dergilere, internete vb bakarak seçmelisiniz. Seçtiğiniz modelin bir fotoğrafını çekebilir ya da dergiyi kuaförünüze gösterebilirsiniz. Çünkü saç modellerini kelimelerle anlatamazsınız.

Kuaförünüze, o saç modelinin size uygun olup olmadığını sormalısınız. Eğer uygun değilse, başka bir saç modeli seçmelisiniz. Ayrıca saç modeli konusunda kuaförünüze de danışabilirsiniz.

Saç modelinizi, düğünden birkaç ay önce seçmelisiniz. Çünkü düğün gününde mükemmel görünmek için bazılarınızın saçlarını uzatması ya da yeni bir saç rengi için hazırlanması gerekebilir.

Yüzünüze uyan bir saç modeli seçmelisiniz. Örneğin, eğer yuvarlak bir yüzünüz varsa, yüksek topuzlar; uzun bir yüzünüz varsa, biçimli ve uzun saç modeli denemelisiniz.

Düğün gününüz kesinleştiğinde, kuaförünüzle saçınızda deneme yapmalısınız. Bunlar, düğün gününüz için uygun saç modelini seçerken uymanız gereken şeylerdir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *