Düğünde Bir Aksilik Çıkmaması İçin Nelere Dikkat Etmeli?

Düğünde Bir Aksilik Çıkmaması İçin Nelere Dikkat Etmeli

Aman Düğünde Bir Aksilik Olmasın!

Düğün gününüzde en ufak bir aksilik bile sinirlerinizi bozabilir. Bu yüzden düğünden önce bir kaç detaya dikkat ederseniz bu aksilikleri en aza indirgemiş olursunuz.

Mesela kuaföre t-shirtle gitme yanılgısına asla düşmeyin! Gelinliği giymek için saçlarınız bozulmadan t-shirtü çıkarmak oldukça zor olacaktır. Kuaföre giderken gömlek giyinmek en doğru karar.
Gelinliğiniz üstten giyilen bir model ise başınıza bir yastık kılıfı veya ipek etek astarı geçirin, böylelikle kafanızdan çok daha kolay kayarak geçer ve makyaj da bulaşmamış olur.

Düğün günü ilk gelin hazırlanmalı! Genellikle herkes giyindikten sonra gelin hazırlanmaya başlar. Ama bu tam tersi şeklinde olmalıdır. Gelinlikte yapılabilecek en ufak bir düzeltme son ana kaldığında eli ayağa dolaştırabilir.

Saçlar ve makyaj düğün esnasında özellikle dans ederken bozulabilir. Bunun için kuaförünüzden yardım ve yönlendirme alabilirsiniz.

Yüksek topuklu gelin ayakkabıları hem şıktır hem de ayakta çok güzel durur. Ama belli bir süre sonra ayağı yormaya başlar. Bu da size sıkıntı verebilir. Bunun için babet tarzı bir yedek ayakkabı bulundurursanız kendinizi böyle bir sıkıntıya sokmamış olursunuz.

En önemlisi ise, bugünün sizin gününüz olduğunu unutmayın!
Ters giden bir şeyler olduğunda asla moralinizi bozmayın ve eğlenmenize bakın…

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *