Kusursuz Bir Düğün İçin Muhteşem Düğün Mekanları

Kategoriler: Düğün Salonu

Kusursuz Bir Düğün İçin Muhteşem Düğün Mekanları

  • The Ritz-Carlton

The Ritz-Carlton, İstanbul hayalinizdeki düğünü gerçekleştiriyor. Geleneksel Ritz-Carlton zerafeti ve lüksünün klasik Osmanlı etkilerinden esinlenerek hazırlanmış olan Balo Salonu’nda gelin adaylarını bir peri masalı bekliyor.
Tel: 0212 334 44 44

ritz1

  • Elite World Hotel

Türk Osmanlı konseptine bağlı kalarak dekore edilmiş, İstanbul’un merkezi Taksim’de yer alan 5 yıldızlı Elite World Hotel, masal gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Mönü ve pasta seçiminden nikah masası ve salon süslemelerine, balayı suitinden, ses ışık düzenlemesine kadar pek çok ayrıntıyı özenle sunan mekan kentin merkezinde yer alması sebebiyle tüm davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Tel: 0212 313 83 83

maxi724_elite_mezuniyet

  • Polat Renaissance Hotel

Polat Renaisance Hotel İstanbul’un havuz başı, Marmara Denizi ve Adalar’a hakim muhteşem manzarası, çiçeklerle ve yeşilliklerle çevrelenmiş bahçesi ile yazın vereceğiniz seçkin davetleriniz için sizleri bekliyor. Bu eşsiz mekanda 1000 kişiye kadar her türlü düğün, nişan gibi davetleriniz düzenlenebilir. Zengin mönüler, özel düğün paketleri, özel düğün paketleri sizi beliyor.
Tel: 0212 414 18 00

polat-hotel

  • Sunrise Park Resort & Spa

Balayınız için romantik anlarla dolu, özel ve keyifli bir tatil ortamı istiyorsanız, Manavgat-Kızılağaç bölgesinin eşsiz doğal güzelliğini, üstün hizmet anlayışı ile buluşturan Sunrise Park Resort & Spa en güzel alternatif olacak. Düğün telaşının o tatlı koşturmasını geride bırakarak, eşinizle baş başa yeni ufukları yakalayabileceksiniz.
Tel: 0242 748 70 10

073739a_hb_t_010

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *