Düğün Pastasında Renk ve Model Trendleri

Kategoriler: Düğün Pastası

pasta

Şimdi Şov Zamanı

Bu yıl düğünlerde yine bol renkli, süslü pastalar göz dolduracak. Çok katlı, görkemli, süslemeli, pastaların yanı sıra porsiyon pastalar da düğünün konseptine uygun olarak farklı bir ambiyans etkisi bırakmak isteyenlerin tercihi olacak. Hatta katlı pasta tercih etmeyenlere kat kat standlara dizilmiş porsiyon pastalar şık ve modern bir alternatif olacak.

Özellikle klasik düğün konseptinde krem, beyaz renkler öne çıkarken altın ve gümüş renk süslemeler de yer alacak. Ayrıca fuşya, mor, kırmızı gibi canlı ve iddialı renkler, düğün konseptine uygun olarak pastalara uygulanacak. Son yıllarda ekru ve pudra renkleri tercih edildiği gibi krem rengi üzerine krem süslemeler dikkat çekmeye devam edecek. Bu sezon için düğün pastalarında yine romantik temalar öne çıkarken vintage çizgiler taşıyan pastalar yeni trendi oluşturacak.

Pastalar tasarlanırken düğünün genel konsepti, sezon trendleri, gelin ve damadın tarzları kısaca tüm detaylar göz önünde bulundurulmalı çünkü pasta düğünün en önemli şovlarından birisi….

pasta-model-ve-renk-trendleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *