Düğün Organizasyon Şirketleri

img_6107

  • La Bonbonniere Organizasyon

La Bonbanniere’in misyonları şıklık, güven, mutluluk, özel anlar, özgürlük, estetik… Firma tüm detayların ahenk içinde uyumunu ve bütünlüğün sağlanmasını hedefliyor. Her bir çifti, ayrı bir ilhan kaynağı olarak değerlendiren şirket, titizlikle seçtiği kumaşlarla hazırlanmış masa örtüleri, romantizmin vazgeçilmezlerinden biri olan mumları ve değişik aksesuarlarıyla her seferinde farklı tasarımlar yaratıyor.

La Bonbanniere Organizasyon
Tel: 0212 296 32 16

dugun9

  • Vakko Espace by Sky

Güzelliğin bütün hikmeetinde; mükemmelliğin ise detaylarında yakaladığı bir anlayışla hizmet veren Vakka Espace, dünyanın önde gelen organizasyon şirketlerinden Sky Productions ile bir araya geldi. Hayal ettiğiniz ya da belki hayalini bile kurmaya cesaret edemediğiniz her türlü organiasyonunuzda, Vakko Espace by Sky tüm ayrıntılarınızı sizin için düşünüyor ve gerçeğe dönüştürüyor.

Vakko Espace by Sky
Tel: 0216 554 07 00

dugun4

  • Şebnem Organizasyon

Tüm ayrıntıların öngörülüp çözümlendiği, başarılı organizasyonlara imza atan Şebnem Organizasyon’un profesyonel ekibine düğününüzü iç rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Doğru imaj yaratma konusunda uzmanlığını kanıtlamış firmaen özel gününüzü sizinle hafızalara kazımaya hazır.

Şebnem Organizasyon
Tel: 0212 219 03 47-48

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *