Düğün Mekanı Süsleme ve Düğün Temaları

Düğün Mekanı Süsleme

Düğünde her detay birbiriyle uyumlu olsun istiyorsanız önrilerimiz tam da size göre…

Düğün mekanında kullanacağınız en ufak detaydan gelinliğinize, saç ve makyajınızdan ayakkabınıza kadar herşey bir uyum içinde olmalı. Düğünüzün konsepti ister klasik, ister gösterişli, ister kır düğünü olsun önemli olan dekorasyonda düzeni ve uyumluluğu sağlamak.

Peri masallarındaki gibi bir düğün hayal ediyorsanız, gelinliğiniz kardan beyaz, düğün mekanı tıpkı düşlerinizdeki gibi büyüleyici ise her detay için gerekli özeni göstermelisiniz.

İşte muhteşem bir düğün için altın öneriler…

1) Gelinlik Modeli: İlk kural gelinliğinizin sizin vücut hatlarınıza uygun bir modelde hazırlanması ve seçilmesi. Bir prenses gibi görenmek istiyorsanız inci beyazında ve hafif kabarık bir model tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizde kullanacağınız fiyonk ise tamamlayıcı bir detay olacaktır.

2) Düğün Davetiyesi: Düğün davertiyeniz düğün temasına uygun olarak hazırlanmalı.

3) Gelin Ayakkabısı: Gelinliğinizin altında sizi hem rahat ettirecek hem de şık görünecek bir ayakkabı tercih etmelisiniz. İki güzellik bir arada olmuyor diyorsanız, öncelikli tercihiniz şık ve gelinliğinizle uyumlu bir model tercih etmeniz. Düğünün gününün ilerleyen zamanlarında kullanmanız için bir tabe alçak topuklu yedek bir ayakkabı bulundurmayı unutmayın.

4) Düğün Masa Saamdalye Süsleme: Gelinliğiniz, ayakkabılarınız, davetiyeniz hazır. Şimdi sıra düğün mekanı süslemesine geldi. Düğün masa ve sandalye süslemesi yaparken dikkat edeceğiniz husus sadelikten vazgeçmemenizdir. Çünkü bütün peri masallarında karmaşalı bir dekorasyon değil sade ve şık bir dekorasyon tercih edilir. Beyaz güller, beyaz gül yaprakları ve beyaz mumlar düğün mekanı için en beğenilen dekorasyon parçalarıdır.

5) Düğün Pastası: Düğün pastası mekana uygun bir renkte tercih edilmeli. Beyaz güllerle süslenen bu düğün mekanına en çok yakışacak olan pasta ise yine beyaz görünümlü bir pastadır. Pastayı daha gsterişli be zengin göstermek için altın rengi süslemeler yapılabilir. İşte birbirinden şık ve lezzetli düğün pastaları.

6) Düğün Anı Defteri: Düğünüze katılan konukların sizler için güzel dileklerini ve düşüncelerini yazabilecekleri şık bir defter hem düğününüzü kusursuz kılacak hem de güzel bir anı olarak saklayacağınız bir parça olacaktır. Düğün anı defteri modelleri çeşitlilik göstermektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *