Düğün Mekanınızda Fas Rüyası

Düğün Organizasyonu ve Düğün Mekanı Temaları

Mekanı Değerli kumaşlar, mücevherler ve egzotik tütsülerle dekore ederek kendinizi doğunun gizemli dünyasıyla çevreleyebilirsiniz…

Düğün Temaları: Fas Rüyası

Düğün Mekanı Seçimi

Böyle zengin ve süslü bir temayı uygulamak için brandalı, boş ve ferah bir yeri seçmekle başlayabilirsiniz. Hatta bu bir Bedevi çadırı bile olabilir, fakat bütçeniz kısıtlıysa şehir içinde sade bir mekan da ayarlayabilirsiniz. İlk bakışta ilginç görünmeyebilir, ama rengarenk perdeleri ve romantik ışıkları kullanınca mekanın çok farklı görüneceğine emin olabilirsiniz.

Düğün Dekorasyonu

Mekanınızı İran halıları, tütsülükler, nargileler ve pembe, yeşil, turuncu gibi canlı renklerdeki egzotik çiçeklerle dekore edin. Fas temalı bir organizasyon ağırlıklı olarak duyulara hitap eder. Görsel bir şölen yaratın ve ve duyulara hitap eden ipek ve dokuma yün gibi kumaşları tercih edin. Ayrıca ortamı loş tutmayı, fenerler ve bo bol kumaş kullanmayı unutmayın.

Düğünde Eğlence

Temanızı tamamlayacak olan sanatçıları araştırın. Faslı müzisyenler, kına yapanlar ve hatta yılanlarla gösteri yapanları geceye eğlenceli bir hava katmak için tutabilirsiniz.

Düğün Masa Düzenlemesi

Oturma düzeni alçak olmalıdır. Yerdeki halıları masaların etrafına yerleştirin Bu arada yaşlı konuklarınızı unutmayın ve kendilerini daha rahat edebilmeleri için onlara sandalye ayarlayın. Masa dekorasyonunu kandiller ve güzel Fas fenerleriyle süsleyin.

Düğün Pastası

Mücevlerli bir pasta standında iştah kabartan baklavaları tercih edebilir ya da kişiye özel yenilebilir altın ve e gzotik çiçeklerle kaplı çikolatalar hazırlatabilirsiniz.

1 Yorum Bulunuyor

  • 04 Haziran 2011 | Permalink |

    akay gelinlik modellerini çok begeniyorum düğünümde akay mağazasına kesinlikle gidecegim bu site yoneticilerine bu paylasım icin tesekkur etsem az kalır

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *