Düğün Günü Geldi Çattı

Kategoriler: Düğün

bugün sizin gününüz

Bugün Sizin Gününüz

Artık mutlu son. Düğün gününüzü keyifli geçirmek her şeye sahipsiniz.

Etrafınızda mümkün olduğunca sakin insanları bulundurun. Size yardımcı olmalarını istediğiniz kişileri tekrar arayın ve durumlarını öğrenin. Erkenden arayıp kimin ne zaman geleceğini öğrenin.

Kalkar kalkmaz güzel bir duş alın. Rahat giysiler giyinin. Gömlek gibi kolayca üzerinizden çıkacak kıyafetler kuaförden gelen saçalrınızı bozulmaması için uygun olur. Makyajınızın ilk katı yapıldıktan sonra saçınıza başlanması, kuaförünüzün yüz hatlarınıza göre çalışmasında kolaylık sağlar.

İlk Dans

İlk dansınız için dres aldıysanız, tüm marifetlerinizi ortaya koymanın tam zamanı Unutmayın ki bugün sizin gününüz. Dilediğiniz gibi eğlenmek hakkınız. Düğün gününü samimi bir eğlenceye çevirmek için tüm yakınlarınızın yanınızda olmasını sağlayın. Gecenin ilerleyen saatlerinde nasılsa tüm dostlarınız kendini dansa vereceklerdir.

ilk dans

Pastayı Kesme Zamanı Geldi

En çok fotoğraflarınızın çekildiği an pastayı kesişinizdir. Bu yüzden yavaş hareketlerle pastanızı kesin. Bu konuda sizi yönlendirecek birileri olacaktır. Onun yardımıyla pastanın kesileceği yere doğru ilerleyin. Heyecandan yolunuzu şaşırmayın. Pastayı keserken ve sonrasında kameralara poz vermeyi ihmal etmeyin. Pasta kesildikten sonra yine müstakbel eşinizle dans pistine ilerlemeniz gerekiyor. Hazır tüm sevdiklerinizle beraberken, dans edin. Sakin olun ve gecenin keyfini çıkarın.

düğün pastası kesimi

Herkese Vakit Ayırın

Biliyoruz misafirlerle birebir ilgilenmek böylesine bir gecede işkence gibi gelecektir. Siz yine de kısa kısa herkesle iyi vakit geçirmeye bakın. Düğünlerde dans pistinin boş kalması kadar kötü bir şey olamaz. Bunun olmasına izin vermemek için herkesi dansa kaldırmanız bile misafirleriniz için bir jest olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *