Düğün Fotoğrafında ”Caravan Wedding” Farkı

Caravan Wedding

Caravan Fotoğraf  Ekibiyle Düğün Fotoğrafı Heyecanı

Son yıllarda stüdyolardan sokağa taşınan düğün fotoğraflarında yaratıcılık sınır tanımıyor. Özellikle genç çiftlerin tercih ettiği düğün hikayesi konsepti, sabah saatlerinden akşam ilk dansın sonuna kadar düğün gününü her ayrıntısına kadar belgeleyen bir ritüel haline dönüştü. Bu da eskilerin o tekdüze albümleri yerine, eğlenceli, kişiye özel ve yaratıcı albümler olarak çiftlere geri dönüyor.

Dış mekan düğün fotoğrafı denilince akla yalnızca korular bahçeler parklar gelmesin. İstanbul’da kışın da rahatça çekim yapılabilecek tarihi dokuya sahip kapalı mekanlar ya da arnavut kaldırımlarıyla döşeli muhteşem sokaklara sahip semtler var. Fotoğraflarınız her mevsim koşulunda güzel ve iddialı olacaktır, yeter ki kendinizi profesyonel fotoğrafçılara teslim edin!

Caravan-Fotoğraf

İşte bu nokta da Caravan Fotoğraf Ekibi devreye giriyor. Caravan Wedding çiftlerin isteklerini de gözeterek işini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Caravan Wedding’de yaz ya da kış düğünü fark etmiyor. Evlenecek çiftlerin dış mekan düğün fotoğrafı konusunda endişe duymamaları için elinden geleni yapıyor. İstanbul’da hem Anadolu hem Avrupa yakasında gerek tarihi dokusu, gerekse içindeki eğlenceli malzemelerle öne çıkan dış mekanlar var ki, zaten yağmur ya da aşırı soğuk hava şartlarında bu mekanları kullanabiliyor.

Caravan Wediing ön görüşmelerde mutlaka çiftlerin isteklerini ve beğenilerini tespit ediyor ve onlara var olan şartlar içerisinde en iyi imkanı sunmaya çalışıyor. Bundan dolayı fotoğraf konusunda gerçekten de hiçbir endişe duymamalarını, her türlü organizasyonu profesyonel fotoğrafçıların sorumluluğuna bırakıp bu en önemli günlerinde yalnızca eğlenmeye ve düğünlerinin tadını çıkarmalarını sağlıyor.

Caravan-Fotoğraf

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *