Düğün Davetlilerine Farklı Hediyeler

Nikah Şekeri Yerine Verebilecek Hediyelikler

Davetlilere hediyelik olarak güzel kokular sunabilirsiniz. Sevdiklerinizin bu önemli gününüzü hem zarif tasarımlarla hem de kalıcı kokularla hatırlaması için güzel hediyeler sunmanız sandığınız kadar zor olmayabilir. Buradaki fikirlere bir göz atın.

Şişede Lavanta
Küçük ve zarif şişelere konmuş güzel kokulu kurutulmuş lavantalar davetlilere dağıtmak için yaratıcı ve kalıcı bir fikir. Üzerlerindeki mantar tıpalar kokuların zamanla uçmasını engellerken davetlilerinizin yıllarca saklayabilecekleri küçük bir dekorasyon öğesi bile olabilir. Şişelerin üzerine küçük renkli kurdaleler ileisminizi ve nikah tarihinizi taşıyan etiketlerle süsleyin.

Küçük Fenerler
Kartonda yapılan bu küçük fenerlerin renkleri ve şekilleri için onlarca seçenek var önünüzde. Hangisini seçerseniz seçin etkileri modern ve zarif olacaktır. Fener formundaki bu kutuların üzerine küçük çiçeklerle ve organze tülden ince kurdalelerle süsleyebilirsiniz. İçine kutuların renginden farklı şekerler koymanız tasarımı tamamlar.

Nostalji Zamanı
Küçük keselere farklı kokularda kurutulmuş bitkilerle doldurmak eskilerin sıkça kullandığı bir yöntem . Bu keselerin kumaşını ve rengini zevkinize ve düğününüzün tarzına göre seçmeniz mümkün. Mor yeşil veya pembe tafta, kadife, keten kumaştan birini seçin.

1 Yorum Bulunuyor

  • mine
    06 Ağustos 2012 | Permalink |

    merhabalar,
    lavanta dolu şişelerin fiyatını öğrenecektim, nereden bilgi alabilirim?

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *