Düğün Dansı Derslerine Ne Zaman Başlanmalı?

Düğün Dansı Derslerine Başlayın!

Damatla ilk dansınızın unutulmaz olmasını istiyorsanız, profesyonel dans derslerine başlayabilirsiniz. Son haftanızı eğlenerek geçirin. Damat adayı dans konusunda biraz çekingen olabilir. Haftanın birkaç gününü dans dersine ayırarak üzerinizdeki stresi atın…

Düğün Dansları

Düğün dansı seçeneklerinden genellikle Latin Amerikan danslarından Rumba dansını düğün dansı tercih edilir. Öğrenmesi kolay aynı zamanda zarif ve etkileyici bir dans olan Rumba dört dörtlük ölçüye sahip olan birçok müzikle rahatlıkla yapılabilir. Rumbanın yanı sıra Vals ve Tango da düğünde yapılabilecek diğer hoş ve duygulu danslardandır.

Derslere Ne Zaman Başlamalısınız?

En kısa zamanda! Unutmayın ki büyük gün yaklaştıkça yapmanız gereken şeylerde artacaktır. O nedenle dansı en son sıraya bırakıp ta kendinizi strese sokmayın. Düğün gününüzden birkaç ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır.

Ayıracak zamanınız yok mu? Üzülmeyin. Düğün dansını öğrenmek dolu dolu iki ayınızı almayacak. Ortalama 5-6 derslik hızlandırılmış programla misafirlerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

Derslerin Diğer Avantajları

Dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra partnerinizle beraber hayatınızın sonuna kadar paylaşabileceğiniz eğlenceli hoş bir hobi edinmiş olacaksınız.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *