DÜĞÜN GECESİ HERŞEY YOLUNDA GİTMELİ

İlk gece herşey yolunda gitmeli…

Evlendikten hemen sonraki mutluluğunuzu yaşayacağınız ilk gecenizi nerede geçirmelisiniz? Bunun için nekadar heyecanlı olursanız olun, gerçek şu ki o gece yorgunluktan bitmiş tükenmiş olacaksınız. Bu yüzden birçok çift düğün yerinde kalmayı tercih ediyor yada ertesi günki ilk uçuşta rahat yetişebilmek için havaalanına yakın bir otelde kalıyor. Farklı birşeyler yapmak istiyor, kolay bir kaçış olsun diyorsanız, evinize gidin. Ama kimseye söylemeyin. Düğün günü sabahı güvendiğiniz bir arkadaşınızdan sizi havaalanına bırakmasını isteyebilirsiniz.

*Eğer rahatınız önemli olacaksa belki geceyi geçirmek için düğün curcunasından uzakta, lüks bir butik otele geçebilirsiniz. Ogün evlendiğinizi bilsinler, böylece odanıza meyve ve içecekler bırakmak isteyebilirler. Yatağınıza kahvaltı sipariş verin ve en erken gün ortasına kadar kimseyle görüşme ayarlamayın.

*Eğer kaçamayacak gibi olursanız ve bütün misafirlerinizle aynı yerde kalacaksanız, hereyi yapmaya çalışın. Barın gece boyu açık sağlayabilirsiniz. Sonra sabah herbirlikte kahvaltı yapmak ve kutlamaya devam etmek için büyük bir masa hazırlatabilirsiniz.

*Bazı çiftler balayının mümkün olduğunca başlamasını isterler ve hemen düğün gecesi ülke dışına uçarlar. Eğer durumunuz elveriyorsa daha lüks yerlerden biletinizi alıp daha çok hatırlanacakbir seyahat haline getirebilirsiniz. Havayollarınız farklı tarifeleri ve farklı ücretlendirilmiş koltukları olacaktır. Bacaklarınız rahat hareket edeceği koltukları ayırtıp, evleneceğinizi söylemeniz bile fark yaratacaktır. Nazik olun, şık giyinin ve tatalı bir ses tonuyla isteklerinizi belirtin.

4

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *