Dramatik Gelin Makyajının Sırları

Kategoriler: Gelin Makyajı

Dramatik Gelin Makyajının Sırları

Dramatik ve Sofistike Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Düğününüzde dramatik ve sofistike bir görünüm yakalamak ve tüm gözleri üzerinize çekmek için makyajı da ona göre yapmalısınız. Dramatik makyajın tüyolarına gelince…

Fondoten henüz ıslakken bir fondoten fırçasının yardımıyla elmacık kemiklerinizin altına açık vişne tonlarında krem bir allık uygulayın. Daha sonra burun ucunu baz alarak şeftali tonlarında toz bir allığı yanaklarınıza uygulayın ve yumuşakça iki allığı birbirine yedirin. Son olarak kırmızıya çalan tonda bir allıkla elmacık kemiklerinizin tam üstüne ışıltı katın.

Gül kurusu tonlarında bir farı göz çizginizden başlayıp kaşa kadar tüm göz kapağınıza uygulayın. Mürdüm tonlarında bir göz kalemiyle alt ve üst kirpik diplerinizi çizerek gözlerinize derinlik katın. Mürdüm tonlarında bir farla göz kaleminin üstünden geçerseniz hem rengi sabitlersiniz hem de gözlerinize daha yumuşak bir görüntü kazandırmış olursunuz. Volüm veren bir rimelle göz makyajınızı tamamlayın.

Dolgun ve baştan çıkarıcı dudaklar için incir tonlarında bir dudak kalemiyle dudaklarınıza kontür çizin ve mor erik tonlarında bir rujla dudaklarınızı renklendirin. En son inci tonlarında bir parlatıcıyla makyajınızı tamamlayın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *