Demet Akalın Kına Gecesi

demet-akalin-dugun-2010_demet-alisan-yildiz-hande-ve-oryanteller-ellerinde-kina-ile-3

Önder Bekensir ile 22 Ocak’ta dünya evine girecek olan Demet Akalın kına gecesi yaptı. Pek çok ünlü ismin katıldığı geceye son dakikada Önder Bekensir baskın yaptı.

19 Ocak’ta Al-Jamal’de gösterişli bir kına gecesi yapacağını söyleyen şarkıcı, “Düğünde gece yarısına kadar Tuvana Büyükçınar’ın hazırladığı dar bir gelinlikle olacağım. Sonra modacım Süleyman Demirel’in diktiği kabarık gelinliği giyeceğim. İki model arasında seçim yapamayınca ikisini birden giymeye karar verdim çünkü” dedi.

Davetlilere kese, özel sabun, mendil, ve lavanta sunulan gecede oldukça ilginç anlar yaşandı. Ayaklıgazete.com’un haberine göre, “Keşke Önder’in söylediği gibi yurtdışında evlenseydik” diyen Demet Akalın, cuma günü gerçekleşecek olan düğünde her şeyin örf ve adetlere uygun bir şekilde yapılacağını söyledi.

demet-akalin-dugun-2010_senay-akalindemet-ve-onder-bekersin-annesi

ÇOK KINA YAKARSAN CUMA BENİ BULAMAZSIN!

İlerleyen saatlerde müstakbel damat Önder Bekensir de geceye katıldı. Bekensir, “Hep beraber içeri gireceğiz, kınayı basmaya geldik” dedi. Düğüne çok az bir zaman kaldığını söyleyen Önder Bekensir, “Çok mutluyum” dedi. Bekensir, Demet’e “Çok kına yakarsan beni cuma günü bulamazsın” demeyi de ihmal etmedi.

demet-akalin-dugun-2010_demette-kina-yakarken-yuzu-acik-2

demet-akalin-dugun-2010_img_9733

1 Yorum Bulunuyor

  • 02 Eylül 2010 | Permalink |

    süpersin bebem sana hayranım sac rengine bayıldım fiziginede fanınım senin hep böyle genç güzel ol hiç yaslanma

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *