Davetiye Yazımı Özen İster

Kategoriler: Davetiye Modelleri

Davetiye Yazımı

O Özel Gün En Özel Daveti Hak Eder!

Genelde davetli seçiminde aile büyükleri için olmazsa olmaz kişiler vardır. İşte böyle durumlarda aile büyüklerinin kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz. Ama aynı zamanda unutmayın ki bu sizin düğününüz; o gece etrafınızda görmekten mutlu olacağınız misafirler olmalı! Bu ikisi arasındaki dengeyi kalp kırmadan, bütçeyi aşmadan iyi kurmalısınız.
Düğün bütçenizi doğrudan etkileyecek olan davetli sayısının tespiti ile mükemmel düğüne bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz. . .

Küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün davetiyeniz sizin ince zevkinizi yansıtır. Misafirleriniz davetiyeleriniz ile ilk intibaya sahip olurlar. Bu sebeple düğününüzün büyüsünü, stilini ve resmiyetini yansıtan bir seçim yapmalısınız.

Düğün Davetiye 2013

Birbirinden güzel renk ve modellerde olan davetiye ve zarflarını seçmeniz bir hayli zor olacaktır. Dolayısıyla çok fazla zaman kaybetmeden içinize sinen bir modele karar vermelisiniz. Yoksa kafanız karışabilir ve zevkle yapmanız gereken seçim zorunlu bir “İŞ” haline dönüşebilir.

Özenle seçtiğiniz davetiyenize davetli isimlerini tükenmez kalemle yazarsanız görüntü basitleşecektir. Bunun yerine özel kalın uçlu, dore ya da lame renkli şık bir kalemle yazmayı tercih ediniz. Ama asıl önerimiz bu çok özel gün için hazırlanacak davetiyeyi özel kılabilmek için, usta bir kalemin elinden çıkacak güzel yazıyla (Kaligrafi) ile yazdırmanızdır. Çünkü seçtiğiniz davetiyeye uygun olarak, farklı büyüklüklerde siyah, bordo, altın veya gümüş renklerde kaligrafik yazılmış isimler her zaman daha zarif ve özenli olur.  Davetiyenizi özel olarak tasarlanmış mühür ile  kolaylıkla kendiniz aynı şıklıkta yazabilirsiniz.

Düğün Davetiye 2013

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *