Davetiye Modelleri 2012

Kategoriler: Davetiye Modelleri

davetiye modelleri 2012

Mutluluğa Davet

Davetiye seçimi, düğün planlama maceranızın en zevkli anlarından biridir. Birçok renkli ve eğlenceli örnek arasından size en uygun olan davetiyeyi seçmek biraz zor olsa da, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla birlikte içine gireceğiniz bu seçim süreci, sizin için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır.

Peki en uygun davetiyeyi nasıl seçeriz?

Eğer hayalinizdeki düğünü yapmak istiyorsanız, buna en uygun davetiyeyi bularak başlamalısınız. Çünkü konuklarınızı düğünden haberdar edecek yegane araç sizin seçip hazırlayacağınız davetiyelerdir. Davetiyeniz, konuklara düğününüz hakkında düşündüğünüzden daha çok bilgi verir. Bu sebeple davetiye seçiminde titiz ve sabırlı olmalısınız.

Davetiye seçmenin ilk ve en önemli adımı elinizden geldiğince çok davetiye incelemektir. Ne kadar çok davetiye görürseniz hayalinizdeki tasarıma da en az o kadar yaklaşırsınız.

Seçeceğiniz davetiye mutlaka düğününüzün temasına uymalıdır. Sade, çok kalabalık olmayan ve sakin bir düğün düşlüyorsanız aynı şekilde sade bir davetiye seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Balo tipi ya da resmi konukların katılacağı bir düğün istiyorsanız  dantel işlemeli ve pastel tonlarında olan davetiyeleri seçmelisiniz. Kır düğünleri için de mavi ya da yeşil ağırlıklı, ferah ve sade bir davetiye herkes tarafından çok beğenilecektir.

Davetiyenizin basılacağı kağıttan, içine koyulacağı zarfa kadar bütün malzemelerini geri dönüştürülebilir materyallerden seçerseniz hem çevreyi korumuş olursunuz, hem de bu bilinçli davranışınız sayesinde konuklarınız arasında bulunan evlenmeyi düşünen çiftler için iyi bir örnek olursunuz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *