Damat Tıraşı

Cilt bakımı ve vücut bakımından sonra düğün için en önemli bakım unsuru damatlar için traştır. Özenle yapılmış bir traş sonrasında da cildinizi rahatlatmak adına bakım yaptırmayı unutmayın…
Her zaman gittiginiz kuaföre gidin kuaförüm bu konuda memnun edemez düşüncesine kapılırsanız erkek kuaförler adresinden aramak istediginiz kuaförlerü bulacagınıza eminiz. Gelin başı gibi damat traşıda fiyat konusunda farklılık gösterir. Gezin fiyat araştırması yapın, katalogları inceleyin . Kafanızda belirli bir yer oluşunca düğün gününü belirtin sadıcınız da yanınızda gelicekse programınıza uyan saatte randevu talep edin.
Düğün günününe birkaç gün kala saç kesiminizi yaptırın. size avantaj saglayacaktır. Zamandan tasarruf ve yeni kesilen saç kendini belli edeceginden, düğün günü saçınızla ilgili hoş olmayan süprizlere maruz kalmamanız için birkaç gün öncesinden kesiminizi yaptırın farklı bir tarz arıyorsanız katalok modellerine göz atın. Düğün sabahı birkaç düzeltmeyle saçınız en güzel ve kalıcı bir şekilde duracaktır. Unutmadan ödemeyi sadıç yapar, adettendir….

beyazgulalev_tirasb

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *