Damat Tıraşı ve Saç Modelleri

En Özel Gününüze Özel Saç Modelleri

Damat Tıraşı erkeklerin ömürlerinde yaptıracağı en özel tıraşlardan biridir. Bu nedenle damatların o gün için en uygun kuaförü seçmeleri gerekmektedir.

Damat gelin adayını kuaförüne bıraktıktan sonra kendisi damat tıraşı için hazırlıklarına başlar. Önce günün yorgunluğunu atabilmek için evinde veya sauna solununda duş alır. Kuaförüne veya bakım salonuna gider. Daha önceleri damat adayının cilt ve saç bakımı yapıldığı için sadece bu bölgelerde düzeltmeler yapılacaktır. Kuaför önce damat adayının saçındaki gerekli düzeltmeleri yapar, daha sonra sakal tıraşı eder.

Damat traşının bir özelliğide cild yeni doğmuş bebek gibi olması gerekmektedir. Bazı kuaförler usturasıyla damat adayını iki kez tıraş eder. Bu özellik nedeniyle damat tıraşı denmiştir. Saçlar kısaysa faül ve ense bölümleri parlak şekilde olmasına özen gösterilir. Uzun ve dağınık saçlarda şekil verilir, saç altından ense ve faüller düzeltilir. Bu işlemler sonrasında saç ve yüz ılık suyla yıkanır. Sıra saça şekil vermeye gelmiştir İşte size fikir vermesi açısından damat saç modelleri…

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *