Damat Nasıl Giyinmeli?

2013 Damatlık Modelleri

Kişiliğinize ve Stilinize Uygun Damatlık Seçmelisiniz

Damatlık seçiminde aynı gelinlikte olduğu gibi düğününüzün yeri ve tarzı etkileyici olacaktır.
Damatlığı günlük giyim tarzınızın düğüne taşınması gibi düşünün; yani siz olmayan, stilinize ve kişiliğinize zıt bir seçim yapmayın!

Pantolonunuz bol ya da sımsıkı olmamalı, boyu tören sırasında rahat hareket etmenizi sağlayacak uzunlukta olmalı. Kendinizi içerisinde rahat ve mutlu hissetmelisiniz. Ayrıca ceketin omuz kısmı da üzerinize tam oturmalı geniş olmamalıdır.

Damatlığınızı diktiriyorsanız kumaş seçimi daha da önemli hale gelecektir. Mümkünse kumaş seçimini modacınızla birlikte yapın.

2013 Damatlık Modelleri

Gecenin prensi olmak için smokin tercih ediyorsanız renk siyah olmalıdır; gömlek seçiminde ise ata yaka gömlek tercih edilmelidir. Yelek veya kuşak tamamlayıcı olacaktır.

Papyon smokinler için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Smokin tercih eden damatlar ayakkabı olarak rugan ve ince bağcıklı ayakkabı tercih etmeli; ipek çorapla tamamlamalıdır.

Kol düğmelerini unutmayın! Son dokunuşu yapacağınız kol düğmelerinde düğün sonrasında günlük hayatınızda da kullanacağınız bir seçim yapabilirsiniz.

2013 Damatlık Modelleri

Yaz aylarında beyaz ceketli smokin ideal olacaktır. Hem şık hem de daha modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Cesur bir damatsanız silindir şapka, pantalon askıları ile stilinizi çılgınlaştırabilirsiniz. Tercih sizin. . .

Farklı büyüklükte ve modelde hazırlanabilen yaka çiçekleri ile kostümünüzü tamamlamanızı öneriyoruz. Yaka çiçeğiniz size canlılık ve enerji katacak. Ayrıca çiçeğin, gelinin el buketinde kullanılan çiçekle aynı olması sayesinde romantik bir ikili olacaksınız . . .

2013 Damatlık Modelleri

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *