Damat Ceremony Damatlık Koleksiyonu

Şıklık Detaylarda Saklıdır

Zevk ve tercihlerinde kusursuzluğu arayan erkekler için özenle tasarlanan Damat Ceremony koleksiyonu şıklık detaylarda saklıdır kavramını doğrular nitelikte!

Zamansız ve mekansız tasarımlarla hazırlanan Damat Ceremony damatlık koleksiyonu geçmişten günümüze unutulmamış seçkin parti ve davetlerinin sıra dışıve şık çizgilerinden ilham almış.

Koleksiyonda yer alan smokin ve damatlıklar özel günler ve davetler için son derece şık ve iddialı alternatifler ile karşımıza çıkıyor.

Koleksiyonun en belirleyici özelliği günlük klasik yaka gömlek-kravat setleriyle smokin takımlarının bir arada kullanılması.

Koleksiyonun anahtar kumaşları; yün-ipek, pamuk-ipek ve keten-ipek karışımlıdüz ve micro desenlerden oluşuyor. Tek ve iki düğme takımlar ve tek ceketler, sivri yaka, mono yaka ve şal yaka alternatifleriyle sunuluyor. Farklı dokularda ve farklı kumaşlarlda tasarlanmış şal yaka alternatifleri koleksiyonun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor.

Siyah, kömür, kurşun ve beyaz tonlarından bej rengine geçen takım önerileri ile aynı renk tonlarında tek ceketlerin siyah pantolonlarla kombinleniyor. Ceketlerin düğmelerinde ise swaroski taşlar kullanılıyor. Farklı renk ve desenlerde dekore edilmiş kuşak, papyon ve fularlar vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyor.

Markanın bir diğer yeniliği de gümüş ve altın kaplamalı, sedef düğümelerle süslenen gömlekler,  çok zengin bir model yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

 

İpek-saten ve ipek-organzeden hazırlanan yaka çiçekleri mine ve taşlarla süslenmiş kol düğmeleri, zengin model alternatifleriyle hazırlanan papyonlar, kadife ve taşlı tokalarla süslenen ayakkabı koleksiyonu ve kemerler şıklığınızı tamalayacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *