Cilt ve Vücut Bakımıyla Tüm Kusurlar Kapansın

Tüm işlerinizin listesini çıkarmanız size dinlenmeniz için zaman sağlar. Düğününüze az bir süre kalmışken, kendinize zaman ayırın…

Şimdi son kontroller ve beyazlatma işlemleri için diş hekiminize başvurmanın tam zamanı. Estetik Diş Hekimi ve Protez uzmanı Dr. Çağdaş Kışlaoğlu’ndan sizin için bu konuda bilgi aldık.

“Tüm kontrollerden sonra kişinin ihtiyacı doğrultusunda tavsiye ettiğimiz iki farklı beyazlatma yöntemi var. Bunlardan ilki diş hekimi tarafından uygulanan ofis tipi diş beyazlatma işlemi; buna lazerli diş beyazlatma da deniyor. Bu uygulama sayesinde dişler bir saat içinde beyazlıyor.

Diğer yöntem ise ev tipi beyazlatma yöntemi. Hekim tarafından dişlerin üzerine takılması için ağız ölçüsüne uygun kalıpların içerisine ilaç konuluyor ve beyazlatılacak dişlerin üstüne kalıbın yerleştirilmesiyle işlem gerçekleşiyor. Kalıbın ortalama beş günde, dört yada altı saat takılması gerekiyor. Diş beyazlatmanın mümkün olmadığı durumlarda porselen lamina’larla da sağlıklı ve bembeyaz bir gülüşe sahip olmanız mümküm.”

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *