Chakra 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Chakra Çeyizinizde Eksik Bırakmıyor

Havludan Bornoza,  Pijamadan Sabahlığa, Yatak Örtüsünden Nevresime Çeyiziniz Hazır

Yüzde yüz Türk markası olan Chakra, doğallığın pozitif enerjisini, evlere hatta banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına taşıma düşüncesiyle tasarlanmış. Özellikle nevresimlerle bir örnek olan bornoz ve havlu takımları hem çok asil görünüyor hem de teninize yumuşacık dokunuşu adeta büyülüyor.

Chakra markalı tüm havlular ve bornozlar, bambu liflerinden yapılıyor. Bambu lifleri, çok sık yıkanan havlu, bornoz gibi malzemelerin yıkandıkça yumuşamalarını, uzun ömürlü olmalarını sağlıyor.

Havlu ve bornozlar sıradışı, sofistike tonlarıyla da dikkat çekiyor. Kullanılan renkler, Chakra koleksiyonlarına hakim olan sakin tonların uzantısı.

Dokunma duygusunun pozitif gücü, Chakra’nın kişiye özel ürünleri ile hayat buluyor. Başta havlu ve bornoz olmak üzere günlük yaşam ürünlerinde kalite ve özgünlüğü yansıtan Chakra, yeni tasarımlarıyla hayatı pozitif yaşamaya katkı sağlıyor.

Kalitesiyle göz dolduran nevresim takımlarından banyo aksesuarlarına, özel tasarımlı dekoratif ürünlerden İpek Kıramer imzalı gecelik ve sabahlıklara kadar yaşamın pozitif gücünü yansıtan birçok ürünü Chakra mağazalarında bulmak artık mümkün.

 

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *