Cem Boyner’in Kızı Evlendi


cem-boyner'in-kızı-evlendi

Nikah Badavut Yarımadası’nda Düğün Cunda’da

Emine Boyner ile Ali Kürşat’ın cemiyet dünyasında heyecanla beklenen nikâh töreni, önceki gün Badavut Yarımadası’nda yapıldı. Basına kapalı olan törenden ayrıntılar da ortaya çıktı. Nikâha yalınayak katılan davetlilere gelinin babası Cem Boyner’in hazırladığı ‘Patron Kokteyli’ ikram edildi.

Türkiye’nin önde gelen işadamlarından Cem Boyner’in eski eşi Bilgün Sazak’tan olan kızı Emine Boyner ile Balıkesir’in tanınmış işadamlarından Mustafa Kürşat’ın oğlu Ali Kürşat, önceki gün uzun süre konuşulacak bir nikâh töreniyle evlendi. Tören, Küçükköy beldesinin dünyaca ünlü Sarımsaklı sahilinin bir uzantısı olan Badavut Yarımadası’ndaki, ‘Amanın Biyç’ olarak da bilinen eski tuzla kalıntılarının bulunduğu bölgede, basına kapalı olarak yapıldı. Çiftin nikâhını Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin kıydı.

cem boyner'in kızı evlendi

750 kişi katıldı
Nikâha yaklaşık 750 kişi katıldı. Davetliler, genç çiftin isteği üzerine törene bermuda şort gibi rahat kıyafetlerle geldi. Cem Boyner, alana teknelerle gelen konuklarını kumsalda eşi Ümit Boyner ve eski eşi Bilgün Sazak’la birlikte karşıladı. Gece saat 23.00’e kadar süren eğlencede davetlilere Cem Boyner’in nikâh için özel olarak hazırladığı ‘Patron Kokteyli’ isimli içki ikram edildi. Ünlü işadamının elleriyle hazırladığı kokteyl, konukların beğenisini kazandı.

Geniş güvenlik önlemi
İş ve cemiyet dünyasının ünlü simalarını bir araya getiren nikâh için koya iskele yapıldı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı törende bir Sahil Güvenlik teknesi de hazırda bekletildi. Nikâhı merak eden halk, bölgeye yakın bir tepenin üzerinden töreni izledi. ;

Düğün Cunda’da
Önceki gün nikâh defterini imzalayan Emine Boyner ile Ali Kürşat’ın düğün töreni de dün Cem-Ümit Boyner çiftinin Ayvalık-Cunda’daki evinde yapıldı.

cem boyner'in kızı evlendi

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *