Büyük Gününüz İçin Parlak Fikirler

Büyük Gününüz İçin Fikirler

 Düğün Hazırlıklarınız Tamam mı?

Düğün konseptinizi küçük dokunuşlar ve incelikli detaylarla farklılaştırmak elinizde. Büyük gününüzde tarzınızı yansıtmanın kolay yollarını keşfetmeniz için birkaç öneri…

Büyük Gününüz İçin Fikirler

Işıltılı Masalar

Masanızda ışıldayan tasarımlara yer açın. Büyük payetleri veya parlak kağıtlardan kestiğiniz puantiyeleri, iç içe geçmiş iki silindir vazonun arasındaki boşluğa yerleştirin. İçteki vazoya koyacağınız mum masaya ışıltılı bir etki kazandıracak.
Büyük Gününüz İçin Fikirler

Anı Defteri

Bu özgün anı defterine yazmak herkes için keyif olacaktır. Defterin bir sayfasını örnek olacak şekilde hazırlayın. Birkaç not kağıdını, bantlarla deftere yapıştırın. Yanına makas, kağıt ve bantları bırakın. Dileklerini yazmak için ne yapmaları gerektiğini anlayacaklar.

Büyük Gününüz İçin Fikirler

Nikah Şekeri Kutusu

Basit bir kutu alın. Grafik bir motif oluşturarak bantları kutunun üzerine yapıştırın veya sarın. İstediğiniz renkleri kullanarak bu kutuyu hazırlayabilirsiniz. İçine misafirleriniz için seçtiğiniz nikah şekerlerini yerleştirin.

Büyük Gününüz İçin Fikirler

Mumlar

Hiç bir şey bunu yapmaktan daha kolay olamaz! Cam kapların içine yerleştirilmişbu mumların etrafını bant ile çevreleyin. Farklı renkleri farklı sırayla kullanabilir, değişik bir tasarım elde edebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *