Büyük Beden Gelinlik Seçimini Nasıl Yapmalı?

Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Herkes En Güzel Gelinliği Hak Eder

Herkesin 3-4 kilo fazlası olabilir. Özellikle düğün planlama sürecinde beslenmenize dikkat etmezseniz kilo almanız olasıdır. Sakın moralinizi bozmayın, fazla kilolarınız yüzünden güzel bir gelinlik sahibi olamayacağınızı düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Sizin için seçtiğimiz bu modelleri inceleyerek hep hayalini kurduğunuz gelinliğe bir adım daha yaklaşacaksınız.

Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Drape ile zenginleştirilmiş gelinlik modelleri, vücudunuzu sararak daha sıkı gözükmesini sağlar ve fazlalıklarınızı gizlemek için de çok etkili bir yoldur. Yumuşak geçişler ve kat kat işlenmiş detaylar, dikkatleri vücudunuzdan çok gelinliğinize odaklar. Ayrıca korse gibi vücudunuzu sıkılaştıracak bir giysiyi de çok iyi gizler.

Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Omuzlarınızın dar olduğunu düşünüyorsanız biraz daha geniş gözükmeleri için tek askılı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca tek askılı modeller sizin boyunuzun normalden 4-5 santim daha uzun gözükmesini sağlar. Geniş kalçalı bir gelin adayı iseniz A kesim gelinlik modeli tercih ederek basen bölgenizi kamufle etmiş olursunuz.

Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Bel bölgenizdeki fazlalıkları, omuzları hatta kolları örten bir gelinlik modeli ile kamufle edebilirsiniz.  Bu illüzyonla vücudunuzun üst kısmına oranla beliniz daha ince gözükecektir. Bel bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek için ayrıca kemerli ya da straplez tipi korseli gelinlik modellerini mutlaka denemelisiniz. Askısız oluşu hem omuzlarınızı daha geniş gösterecektir, hem de göğüslerinizi toparlayarak daha şık bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Bel bölgesindeki kemer şık bir aksesuar olmaktan öte, bel bölgenizi sıkılaştırarak çok daha ince bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *