Bir Gelinlik Modeli Klasiği

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

2013 Kabarık Gelinlik Modası

Modası Geçmeyen Kabarık Gelinlikler

Bu klasik modeli günümüze uyarlayarak kendinize özgü bir şıklık yaratmak için bilmeniz gerekenler fazla değil. Tek ihtiyacınız, vücudunuzu tanımak, en yeni gelinlik modellerinden haberdar olmak ve kabarık gelinlikle kullanacağınız aksesuarları doğru seçmek. Doğru beklentilerle yola çıktığınızda hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanız çok kolay olacak.

Geniş kalçaları saklaması kabarık gelinlik modellerinin en büyük mucizesidir. Özellikle de üst bedeniniz belden aşağısına oranla daha inceyse çok şanslısınız. Kabarık gelinlik modelleri gelinlik tasarımcılarının da en sevdiği modellerdir. Bu demek oluyor ki kendinize yakışan modeli bulmak için yeterince fazla seçeneğiniz olacak. Boyu ortalamanın üzerinde olan gelinlere ise bu modeli önermiyoruz.

Tülle ve dantellerle kabartılmış, ve süslemelerle bezenmiş dökümlü modeller son yıllarda çok revaçta. Belinde kemer ya da süsleme olması, belinizin olduğundan ince görünmesine yardımcı olur. Askısız, derin bir göğüs dekoltesi, sırt dekoltesi ya da tek omuzlu modellerle birleşen kabarık etekler sizi modern bir prensese dönüştürmeye yetecektir.
2013 Kabarık Gelinlik Modası

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *