BAŞARILI DÜĞÜN YAPMANIN SIRLARI

* Nişanlanır nişanlanmaz, düğün, moda ve magazin dergilerinden sayfalar kesmeye başlayın. Beğendiğiniz fikir ve fotoğrafları bir arada toplayıb ki bunları alışverişe giderken yanınıza alabilesiniz.Ne zaman bir ünlü evlense, fotoğraflarına bir göz atın, kendi gelinliğinizde kullanmak isteyeceğiniz birşeyler bulabilirmisiniz bakın.

* Eğer biri çok şatafatlı, diğeri daha sade bir gelinlik arasında kaldıysanız ve karar veremiyorsanız, bütçeniz elveriyorsa ikisini de alın. İki rüya gelinlikle evlenmek de eğlenceli olabilir. Akşam sade olanı giyebilirsiniz. Dans etmek de kolay olacaktır.

* Aksesuarları aşırı derece abrtmayın ve herşey birbirine tıpatıp aynı renkte ve tarzda olacak diye uğraşmayın. Çok resmi ve yapay görünecektir.

* Kim olduğunuzu unutmayın! Genelde günlük kıyafetler tercih eden rahat giyinen biriyseniz, abartılı biçimde klasik olmanız gerekmez. Eğer tişörtler vazgeçemediğiniz şeylerse, düğün gününüz neden farklı olsun ki? En sevdiğiniz modeli, ipekten veya farklı parklak desenli kumaşlardan yaptırın.

* Büyük mağazalar ve özel tasarım yapan butikler, müşteriler için ücretsizdanışmanlık hizmeti sunuyorlar. Güzellik standartları ücretsiz makyaj günleri düzenliyorlar. Bunları sonuna kadar değerlendirin.

* Damat smokini ile beyaz bir papyon takıyorsa, siz de bir tane takabilirsiniz. Tavşan kız misali!

* Bu sizin düğününüz. Eğer herhangi birşey içinize sinmiyorsa, sorunu çözün. Herşeyden yüzde yüz emin olmalısınız. Dişlerinizi beyazlatın, dudaklarınızı dolgunlaştırın, kırışıklıklarınız için botoks yaptırın. Dikkatli olun sadece.

* Eğer uyacaklarını biliyorsanız, misafirlerinize nasıl giyinmelerini istediğinizi bildirin. Posh ve Becks çifti herkeze siyah ve beyaz giyinmelerini söylemişti ve fotoğraflarda muhteşem olmuştu.

* Eğer şık bir düğün istiyorsanız düğününüz yarı remi ve akşam olmalı. Kıyafet seçimi düğün atmosferi ile uyum içinde olmalıdır.

26

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *