BALAYI PROGRAMI

Kategoriler: Balayı Tatili

Evlilik organizasyonunuz bittikten sonra, yeni eşinizle en keyifli günlerinizi geçireceğiniz tatil organizasyonunu planlamak için önce nasıl bir tatil yapmak istediğinize karar verin. Seyahat şirketleri balayı organizasyonu için size özel program hazırlayabilirler. Bir tur programı dahilinde kalabalık bir geziye katılmak istemezseniz acentanıza balayı için program yaptığınızı bildirin, fakat maliyetlerinin daha fazla olacağını da unutmayın! Gittiğiniz her yerde balayı çifti olduğunuzu mutlaka belirtin, mutlaka sizin için özel sürprizler hazırlayacaklardır.

Yurtdışına çıkılacak seyahatlerde evliliğin hemen ertesinde pasaportta soyadı değişikliği yetişmeyeceği için yeni gelinlerin genç kızlık soyadını içeren pasaportlarıyla seyahate çıkmaları sorun çıkarmıyor, fakat evlilik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurun.

1 Yorum Bulunuyor

 • 23 Nisan 2010 | Permalink |

  Merhaba,
  12 Haziran 2010 Cumartesi günü evleniyoruz. ama hangi otelde balayı tatilimizi yapacağımıza bir türlü karar veremedik… Antalya da 3 gece, Fethiye veya Marmaris de 2 gece konaklamalı olarak tatil yapmak istiyoruz ultra her şeyin dahil olduğu ve fiyatlarının uygun olduğu oteller hakkında bizi bilgilendirebilirseniz çok seviniriz…

  Antalya
  14.06:2010 otel girişi – 17.06.2010 çıkış.

  Marmaris veya Fethiye
  18.06.2010 otel girişi – 20.06.2010 çıkış.

  teşekkür ederiz…

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *