B & C Düğün Organizasyonu

Herkes Sizin Düğünü Konuşacak

Bettina Hakko ve Candan Kıramer’in stilize, ses getiren parti ve organizasyonları onları Türkiye’nin en çok bilinen düğün ve davet düzenleyicileri haline getirmiştir

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren, gelişmiş estetik duygusuyla en sıradan olana bile ışıltı katan, gündelik yaşamın solan renklerini canlandırarak sanki elinde sihirli bir değnek varmışçasına etrafında bir anda harikalar yaratan özel kişiler vardır. Bettina Hakko ve Candan Kıramer kesinlikle bu tanımlamaya uyan özel kişilerden. B&C Atelier D’ambiance isimli organizasyon şirketlerini zirveye taşımaları, onları başarılı kılan başlıca sebeplerden.

Düğün organize etmek, davet organize etmekten çok daha zor. Düğünde; çok kalabalık, farklı beğenileri olan bir grupla karşı karşıyasınız. Davette bir kişiyle çalışıyorsunuz. Onun zevki ve sizin zevkiniz… Düğünler çok daha zor ve onların en önemli günleri, öyle bir mesuliyet de var üstünüzde…

Yemeğin titizliği, bol mum ve güzel bir müzik yeterli. Kolalı örtü! Eğer örtü varsa, kesinlikle kolalı olmalı. Işık çok önemli. Minimum ışık ve bol bol mum olmalı.

Gelin ve damadın tutumu nasıl olursa o düğün öyle geçer. Onlar eğleniyorlarsa, herkes eğlenir. Herkese yansır. Aynı şey ev sahibi için de geçerli.

2 Yorum Bulunuyor

 • celal gül
  13 Ekim 2015 | Permalink |

  Telefonunuz yokmu sizin ürünlerden fanus cama ihtiyacım var satınalmak için
  YERİNİZ NEREDE? AÇIK ADRESİNİZİ RİCA EDEBİLİRMİYİM.

 • yeliz
  03 Haziran 2016 | Permalink |

  merhaba,
  pakistan’lı bir iş adamının kızının düğün orgnizasyonu ile ilgili görüşmek üzere Betina hanımdan randevu talep etmeteyiz,teşekkürler.
  saygılar..
  Baku Travel
  Yeliz ENGİNSOY

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *