Asgold Coronet Işıltısı ile Göz Dolduruyor

Gelin Adaylarının Şıklığı Tamamlanıyor

Düğün hazırlığı içerisinde olan gelinlerin her baktıklarında o özel günü hatırlayacakları takılar şimdi Asgold Coronet Pırlanta Tektaş ile çok daha ışıltılı, üstelik çok uygun fiyatlara. Asgold Coronet Pırlanta, tektaş efekti yaratan özel tasarımları ile gelinlerin hayalini gerçekleştirirken bu özel günü ölümsüzleştirecek birbirinden ışıltılı düğün takılarını çiftlerin beğenisine sunuyor.

Gelinlikle birlikte kullanılacak en güzel aksesuar olan pırlanta, Asgold Coronet’in ışıltısı ile göz doldururken fiyatı ile herkesin erişebileceği tasarımlarla gelin adaylarının şıklığını tamamlamayı bekliyor.

Asgold Coronet’in eşsiz bir teknik ile bir araya gelen yedi taşın tektaş pırlanta görünümü sağladığı modelleri arasında her gelinliğe uygun seçenekler bulunuyor. Gelin adayları düğün alışverişlerinde Asgold Coronet yüzük, küpe, kolye ucu ve mini set tasarımları arasında aradıkları gibi modeller bulabilirken, düğün hediyesi arayışında olanlar Asgold Coronet ile değerini hiç yitirmeyecek bir hediye bulma şansı yakalıyorlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *