Altınbaş’tan Farklı Alyans Modelleri

Altınbaş’tan  Özel Tasarım Alyanslar

“Evet” demeden önce Altınbaş Alyans alınır!

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş; evlenirken benim aşkım paha biçilemez diyenlere görkemli pırlanta ve alyans seçenekleri sunuyor.

Ölümsüz aşkın simgesi olan mücevher; “evet” derken, Altınbaş’ta alışıla gelmişin dışında karşımıza çıkıyor. Mücevher tutkunları Altınbaş’ta, aşkı ifade etmenin pek çok şeklini bulabiliyor. Farklı tarzlardaki alyans koleksiyonları çiftleri bekliyor.

Evlenecek çiftler için her detayı düşünen Altınbaş, alyans çeşidinde  dünya trendlerini takip ediyor. Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştiren Altınbaş, çiftlerin fotoğraflarının yer aldığı Portre Koleksiyonu ile yine bu sezonun alyans trendini belirliyor.

Yeni bir üretim tekniği ile üç renk altının, her biri ayrı bir alyansmış gibi üretilip, özel bir teknikle birleştirilerek hazırlanan TriAmor Koleksiyonu, farklı ve modern çizgisi ile  Destan Koleksiyonu evlenecek çiftlere eşsiz desenler, renkler ve modeller sunuyor.

Altınbaş diğer pırlantalı ürünleri ile evlenirken gelinlere özel modern, klasik, şık ve zarif alternatifler sunmaya devam ediyor.

Altınbaş mücevherleri, evlenirken aşkını başka anlatmak isteyenleri bekliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *